logo

          1 

          logo stopcyber

        

          

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W I LO

1lospotkanie wku 1Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu ze strony młodzieży ochotniczymi formami służby wojskowej oraz wstąpienia do zawodowej służby wojskowej, zorganizowano w naszej szkole spotkanie z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lesznie, panią Sylwią Grygier.

Read more...

GABRIEL FLESZAR w I LO w Rawiczu

316 października 2014 r. gościliśmy w naszej szkole Gabriela Fleszara, polskiego muzyka i piosenkarza, który wystąpił z programem profilaktyki uzależnień w formie koncertu muzycznego pt. „Wolności –oddać nie umiem”.

 

Read more...

LEKCJA OTWARTA - EKOLOGIA KRAJOBRAZU

2Przedmiot „Ekologia Krajobrazu” stanowi innowacyjną propozycję edukacyjną, która ujmuje treści merytoryczne rozszerzające te zapisane w podstawie programowej kształcenia ogólnego w szkole ponadgimnazjalnej.

 

Read more...

JESIENNY RAJD ROWEROWY 2014

1lo logoW dniu 18 października 2014 r. uczniowie Koła Krajoznawczo-Turystycznego I LO w Rawiczu pod opieką Andrzeja Liska wzięli udział w Jesiennym Rajdzie Rowerowym - cyklicznej imprezie turystycznej organizowanej przez rawicki Oddział PTTK, Starostwo Powiatowe i Gminę Rawicz. Do organizacji w tym roku przyłączyła się także Stadnina Koni „Lachera” w Dębnie.

 

Read more...

HISTORIA SZKOŁY - DRUGA EDYCJA KONKURSU

1Dnia 9 października 2014 r. odbyła się druga edycja szkolnego konkursu wiedzy o historii naszej szkoły: Historia Seminarium Nauczycielskiego i I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu.

Read more...

KOLEJNE SUKCESY W BIEGANIU

123Liczna grupa uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych biegach przełajowych.

 

Read more...

DWA MEDALE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI

142Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego z Rawicza pokazali się z bardzo dobrej strony podczas Mistrzostw Wielkopolski w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych.

 

Read more...

JEST TAKI DZIEŃ W ROKU, 14 PAŹDZIERNIKA – DZIEŃ NAUCZYCIELA.

DSC09394Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w sali sportowej Liceum odbyła się uroczysta akademia, na którą zaproszeni zostali emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, rodzice i uczniowie.

 

Read more...

FaLang translation system by Faboba