KOLEJNE MISTRZOSTWO POWIATU

Zwycięstwem reprezentacji I Liceum Ogólnokształcącego zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w piłce nożnej w ramach Licealiady 2013/2014.

 

Read more...

CIEMNOCIEMNI Z PUCHAREM

Zwycięstwem zespołu „Ciemnociemni” zakończył się szkolny Turniej Siatkówki o Puchar Katedry WF.

 

Read more...

REJS POGORIĄ

Od przyszłego roku, w naszej szkole dostępna będzie nowa oferta wycieczki zagranicznej. Zorganizowany zostanie rejs po morzu Śródziemnym na polskim żaglowcu – Pogorii.

 

Read more...

I LO GÓRĄ NA MATGURZE

Dnia 26 marca w Zespole Szkół w Górze odbył się Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny „Matgura”. Uczniowie rozwiązywali zadania maturalne w 5 kategoriach. Klasy I - jeden poziom, II i III- osobno poziom podstawowy i rozszerzony. Wyniki konkursu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. 

 

Read more...

KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE ROZSTRZYGNIĘTY

W dniach od 21 do 28 marca uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Rawiczu oraz odwiedzający naszą szkołę podczas „Drzwi Otwartych”, wzięli udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcia z cyklu „Portrety”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem o czym świadczy liczba ponad 200 oddanych głosów.

 

Read more...

II MISTRZOSTWA POLSKI DEBAT OKSFORDZKICH

W sobotę 29 marca uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu wzięli udział w prestiżowych debatach oksfordzkich w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. 

 

Read more...

DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY "Męska sprawa"

Zapraszamy na kolejny Dyskusyjny Klub Filmowy!

 

Read more...

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY

20 marca czworo uczniów z klasy 3b wzięło udział w konkursie chemicznym organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu. 

Read more...

FaLang translation system by Faboba