KONFERENCJA ATP W NIETĄŻKOWIE

6Zakończył się I rok realizacji w I Liceum Ogólnokształcącym innowacyjnego projektu pt. „Akademia Talentów Przyrodniczych – podwyższenie jakości kształcenia kompetencji naukowych i przyrodniczych w szkołach ponadgimnazjalnych w ramach przedmiotu Ekologia Krajobrazu”.

 

Read more...

18 AWANSÓW I ZGUBIONA PAŁECZKA

105
Na stadionie przy ulicy Spokojnej w Rawiczu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce szkół ponadgimnazjalnych. W zmaganiach udział wzięli uczniowie z sześciu placówek: ZS Miejska Górka, ZS Bojanowo, ZS Jutrosin, ZSZ Rawicz, ZS 3 Rawicz oraz I LO Rawicz.

 

Read more...

SAMORZĄDY UCZNIOWSKIE NA START

1lorawicz oboz su 1W dniach 11-17 sierpnia br. w Łagowie Lubuskim odbył się turnus szkoleniowy dla przedstawicieli samorządów szkolnych z kilku powiatów województwa wielkopolskiego. Reprezentantką I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu była Magdalena Snella.

Read more...

Z TRYLOGIĄ ZA PAN BRAT!

1W sobotę 06 września 2014 r., na boisku Zespołu Szkół nr 3 w Rawiczu, spotkali się przedstawiciele władz samorządowych, nauczyciele i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, by wziąć udział w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, zainicjowanej przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, a zorganizowanej w naszym mieście przez Starostwo Powiatowe.

Read more...

EKONOMIA SPOŁECZNA – O CO TU CHODZI?

W piątek, 5 września, dyrektor szkoły wraz z przedstawicielami SU: Magdaleną Snellą, Jakubem Puśleckim i Damianem Depą uczestniczyła w konferencji „Stan obecny i perspektywy rozwoju ekonomii społecznej w gminie Rawicz”.

Read more...

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

1lorawicz inauguracja roku szkolnego 7
W dniu 1 września w sali sportowej Liceum odbyła się akademia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W uroczystości uczestniczył pan Krzysztof Synoracki – Wicestarosta Rawicki i pan Maciej Hodura - Przewodniczący Rady Rodziców.

 

Read more...

STYPENDIUM SZKOLNE

Wnioski należy składać w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Generała Grota Roweckiego 4a, od 1 do 15 września 2014 r., w godz.: pn.: 8.00-16.00, wt.-pt.: 7.00-15.00 (szkoły podstawowe, gimnazja i ponadgimnazjalne)

Formularze wniosków stypendialnych są do pobrania w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Generała Grota Roweckiego 4a, biuro nr: 201, oraz na stronie internetowej http://www.ops.rawicz.pl

Kryterium dochodowe uprawniające do pobierania stypendium szkolnego wynosi 456,00 zł.

STYPENDIUM - WYPRAWKA 2014

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu stypendialnego "Wyprawka Szkolna 2014".

 

Read more...

FaLang translation system by Faboba