logo

          1 

          logo stopcyber

        

          

DWA OBLICZA NANOTECHNOLOGII

1lo legutko220 listopada w auli I LO w Rawiczu odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły oraz zaproszonych uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu z prof. dr hab. inż. Stanisławem Legutko. Pan Profesor jest pracownikiem naukowym Instytutu Technologii Mechanicznej Politechniki Poznańskiej i absolwentem naszej szkoły.

Read more...

LIGA HISTORYCZNA - WAŻNY SUKCES NA STARCIE

IMG 7461W  ramach projektu „Uniwersytet w Twojej Szkole” w roku szkolnym 2014/2015 uruchomiony został program edukacyjny Liga Historyczna w Szkole Ponadgimnazjalnej.Organizatorem konkursu jest Instytut Historii UAM w Poznaniu. Patronat honorowy pełnią JM Rektor UAM oraz Starosta Poznański.

Read more...

MONODRAM OPARTY NA „PANU TADEUSZU”

Dnia 12.11.1014r. uczniowie naszej szkoły (kl. IIC, II B)  uczestniczyli w spektaklu jednego aktora - Andrzeja Jurczyńskiego, pt. „Spór o zamek czyli ostatni zajazd na Litwie”, który został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Rawiczu.

 

Read more...

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

Zachęcamy do zapoznania się z wspólnym listem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

Read more...

WSTAŃ POLSKO MOJA! 11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

713 listopada w auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia zorganizowana z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 

 

 

 

 

Read more...

SPOTKANIE PRZEDSTAWICIELA POWIATOWEGO URZĘDU PRACY Z MATURZYSTAMI

1lorawicz spotkanie pup 1W dniu 12 XI 2014 r. w auli szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu odbyło się spotkanie maturzystów z klasy III b i III c z p. Anną Krajewską  z Centrum Aktywizacji Zawodowej przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Rawiczu. 

Read more...

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „ ROŚLINY POLNE I ŁĄKOWE W MOIM OBIEKTYWIE”

1lorawicz konkurs fotograficzny 1Nauczyciele biologii i chemii  w I LO zaprosili uczniów  do  udziału w konkursie fotograficznym z nadzieją, że  będzie dla nich  zachętą  do własnych  poszukiwań i odkryć, które pozostaną w pamięci i na fotografiach.

 

Read more...

PODWÓJNE WICEMISTRZOSTWO

058W sali Zespołu Szkół w Jutrosinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zarówno w zmaganiach dziewcząt i chłopców udział wzięły cztery szkoły, które rywalizowały systemem każdy z każdym.

 

Read more...

FaLang translation system by Faboba