MATURA 2014. WYNIKI

Prezentujemy wyniki tegorocznych matur z I LO w Rawiczu.

 

 

Read more...

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Dysponujemy wolnymi miejscami do następujących klas:

Read more...

WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

"Rośliny łąkowe w moim obiektywie". Na prace czekamy do 30 września 2014.

Read more...

CZAS NA WAKACJE

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2013/2014  odbyła się  dziś  w sali sportowej.   Pani Łucja Dera, dyrektor szkoły, wręczyła   świadectwa z wyróżnieniem 36 uczniom.

Read more...

REKRUTACJA 2014

Aby zarejestrować się do szkoły należy wypełnić formularz internetowy - FORMULARZ - wydrukować podanie i dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru.

Istnieje możliwość  wypełnienia formularza i wydrukowania podania w I Liceum Ogólnokształcącym  w Multimedialnym Centrum Informacji od 19 maja do 3 czerwca w godz. 9.00-13.00 lub 16.00-18.00

INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW 2014

INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW

 

ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI

będą wydawane

w dniu 27 czerwca 2014 r.

od godz. 13.00 w sali nr 5

I LO „Szkołą w Ruchu”

I Liceum Ogólnokształcące uzyskało tytuł „Szkoły w Ruchu”. Nasza placówka przystąpiła do akcji pod nazwą „Ćwiczyć każdy może”, skierowanej do publicznych i niepublicznych placówek oświatowych. Projekt organizowany jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Minister Edukacji przyznał tytuły szkołom, które podjęły działania na rzecz aktywności fizycznej w wyznaczonych obszarach.

Read more...

CUDOWNA ITALIA

W niedzielne przedpołudnie (15.06.2014 r.) wróciła grupa uczestników z 8 - dniowej wycieczki do Włoch. Wyjazd, dzięki troskliwej  opiece pań:  Izabeli Komisarskiej,  Marzanny Niedźwiadek, Kingi Popiel oraz  Dagmary Węgielnik, minął w iście wakacyjnej atmosferze. 

Read more...

FaLang translation system by Faboba