logo

          1 

          logo stopcyber

        

          

LIKEJON - KOLEJNY NUMER

Bez tytułuW kolejnym wydaniu LIKEJONU opisujemy ślady dawnej granicy polsko-niemieckiej. Jest to ważne, gdyż współcześnie dawną granicę w rawickim zrekonstruować można, wyłącznie za pomocą  archiwalnych map.

Read more...

PAMIĘTAMY

412 grudnia 2014 r.  w auli naszego liceum odbyła się inscenizacja multimedialna poświęcona 33 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

 

Read more...

TURNIEJ PRACOWNIKÓW OŚWIATY

008Gimnazjum nr 1 w Rawiczu, przy współudziale I Liceum Ogólnokształcącego zorganizowało w sali I LO 13. Turniej Pracowników Oświaty w piłkę siatkową.

Read more...

ZAGRALI O PUCHAR RADY OSIEDLA

3W sali I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu odbył się V Mikołajkowy Turniej Koszykówki o Puchar Rady Osiedla „Westerplatte”. Do zmagań przystąpiły cztery zespoły, składające się z minimum pięciu zawodników. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Czas trwania każdego pojedynku wynosił 2x10 minut.

 

Read more...

PRÓBNA MATURA Z OKE 2014

1lorawicz probna matura OKE 1Uczniowie klas trzecich I LO w Rawiczu przystępują w dniach 15 – 18 grudnia br. do kolejnych próbnych egzaminów. Tym razem rozwiązują arkusze maturalne  udostępnione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Poznaniu.   

 

Read more...

DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA 2014

1lorawicz dzien czystego powietrza 112 grudnia uczennice  klasy 2b przeprowadziły wywiady i  ankietowały  uczniów i nauczycieli w związku z obchodzonym „Dniem czystego powietrza”.

Read more...

X OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

1lorawicz olimpiada przedsiebiorczosci4 grudnia 2014 r. został przeprowadzony etap szkolny X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Zawody szkolne rozpoczęły się punktualnie o godz. 900  od komisyjnego otwarcia zadań przygotowanych w bezpiecznej kopercie.  Hasło tegorocznej Olimpiady to: „Zarządzanie zmianą”.

Read more...

WŚRÓD NAJLEPSZYCH RECYTATORÓW POEZJI STAROPOLSKIEJ

1lorawicz konkurs recytatorski4 grudnia 2014 roku  w Sali Piecowej Domu Kultury w Rawiczu odbyły się eliminacje do XXVII Turnieju Recytatorskiego Literatury Staropolskiej im. Andrzeja Krzyckiego.

Read more...

FaLang translation system by Faboba